Pokemon Ville
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 zbugowany domek

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Buczekziom :)




Liczba postów : 6
Join date : 11/02/2014

zbugowany domek  Empty
PisanieTemat: zbugowany domek    zbugowany domek  EmptySro Lut 12, 2014 11:33 pm

affraid affraid affraid siemanko chcialbym powiedziec tlyko ze domek/// It belongs to house ' House #422'. Buczekziom owns this house. w saffron jest tak zbugowany
i jezeli pozostawie itemki tak jak to zrobilem po prostu znikna kto chce na 3 pietro moze wleciec i zabrac stracilem 3 crystal stone 3 water stone 1 fire 1 leaf 1 punch i wgl kilka pokow i parenascie TD
nie wiem zrob cofke albo cos chce to odzyskac
 affraid affraid affraid 

az grac sie odechcialo po tej Akcji jezeli Tanju mozesz cos z tym zrobic napisz najlepiej do mnie jak bedizes zna grze wyjasnie dokladnie Wszystko
moj nick Buczekziom
wielkie dzieki z gory jezeli wezmiesz to co napisalem na powaznie

 afro 
Powrót do góry Go down
[PV]Tanju




Liczba postów : 16
Join date : 02/02/2014

zbugowany domek  Empty
PisanieTemat: Re: zbugowany domek    zbugowany domek  EmptyCzw Lut 13, 2014 9:28 am

Niestety nie moge zrobic cofki. Nie wiem jak to rozwiazac, ale podejzewam ze bede musial skasowac wszystkie domki i jeszcze raz od nowa je ustawiac.
Powrót do góry Go down
misterkox




Liczba postów : 25
Join date : 03/02/2014

zbugowany domek  Empty
PisanieTemat: Re: zbugowany domek    zbugowany domek  EmptyCzw Lut 13, 2014 12:26 pm

Hmm czy to nie był mój domek, z tego co wiem tam nic nie znika miałem na każdym piętrze coś położone i było cały czas. A co do tych ścian to możesz tylko ty przelecieć i to tylko jak wylatujesz z domku ( jest parę takich miejsce gdzie się da przy wychodzeniu przez ścianę przejść ) Jeśli się pomyliłem to sorry Wink
Powrót do góry Go down
Buczekziom :)




Liczba postów : 6
Join date : 11/02/2014

zbugowany domek  Empty
PisanieTemat: Re: zbugowany domek    zbugowany domek  EmptyCzw Lut 13, 2014 11:43 pm

nie zabrali bo co tam miales puste bp no to po chu.. to kumu
mi stony poki i kasa poszla w uj............
Powrót do góry Go down
Sponsored content





zbugowany domek  Empty
PisanieTemat: Re: zbugowany domek    zbugowany domek  Empty

Powrót do góry Go down
 
zbugowany domek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Ville :: Błędy/Cheaty/Oszustwa-
Skocz do: