Pokemon Ville
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Pomysł na Eventy ?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Buczekziom :)




Liczba postów : 6
Join date : 11/02/2014

Pomysł na Eventy ? Empty
PisanieTemat: Pomysł na Eventy ?   Pomysł na Eventy ? EmptyWto Lut 11, 2014 4:06 pm

affraid afro 
 Exclamation  Very Happy Taki pomysł mam Very Happy  Exclamation 

W weekendy moze jakies eventy naloty shiny pokow na jakies miasta
lub catch x2-x4 w zaleznosci od admina
powiedzmy z srody na czwartek od godziny np 18 -24 event exp x2

w piatek box 1-2-3-4 niespodzianka w dp Razz


takie sa moje propozycje
czekam na jakies info jak by co Very Happy


albino albino albino albino albino albino albino albino 

king king king king king king king king 

What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face 
elephant elephant elephant elephant elephant elephant 

 
Powrót do góry Go down
Amoss

Amoss


Liczba postów : 20
Join date : 06/02/2014

Pomysł na Eventy ? Empty
PisanieTemat: Re: Pomysł na Eventy ?   Pomysł na Eventy ? EmptyWto Lut 11, 2014 4:14 pm

2/10 event bo tak każdy by miał za free poki z tych boxów będą co do shin eventów tez sie szybko znudzi server jak każdy będzie latać z shinami może taki event co 2 tygodnie co do catch event to taki z 2x fajny by był a expa i tak dobry jest bez tych 2x expa.


PS.Boxy będą z questów kiedy to nie wiadomo Razz


Ostatnio zmieniony przez Amoss dnia Wto Lut 11, 2014 4:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Buczekziom :)




Liczba postów : 6
Join date : 11/02/2014

Pomysł na Eventy ? Empty
PisanieTemat: Re: Pomysł na Eventy ?   Pomysł na Eventy ? EmptyWto Lut 11, 2014 4:19 pm

wlasnie chce zeby kazdy wyrazil swoje zdanie na ten temat to mozna bedize cos kminic cos moze bedize wiec opierd..... mnie nie krepowac sie Razz
Powrót do góry Go down
Volta Czesiek




Liczba postów : 17
Join date : 03/02/2014

Pomysł na Eventy ? Empty
PisanieTemat: Re: Pomysł na Eventy ?   Pomysł na Eventy ? EmptyWto Lut 11, 2014 4:47 pm

a ja bym dał exp event tylko w mniejszej postaci np. exp x N przez godzinę 1 raz w tygodniu, mnożnik expa do ustalenia

boxów nie chciałbym widzieć, gdyż to na moje zabija serwer, wszyscy będą latali z pokami z boxów i nie będzie frajdy z gry
Powrót do góry Go down
[PV]Tanju




Liczba postów : 16
Join date : 02/02/2014

Pomysł na Eventy ? Empty
PisanieTemat: Re: Pomysł na Eventy ?   Pomysł na Eventy ? EmptyWto Lut 11, 2014 7:15 pm

Niestety nie wprowadze boxow ani nalotow shiny bo tak jak moi przedmowcy uwazam ze to popsuje server. Odnosnie reszty pomysle. Narazie pracuje nad updatem Smile
Powrót do góry Go down
Buczekziom :)




Liczba postów : 6
Join date : 11/02/2014

Pomysł na Eventy ? Empty
PisanieTemat: Re: Pomysł na Eventy ?   Pomysł na Eventy ? EmptySro Lut 12, 2014 11:36 pm

TO byly tylko propozycje moje wiec dziekowa za udzielanie sie i mielej gry Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomysł na Eventy ? Empty
PisanieTemat: Re: Pomysł na Eventy ?   Pomysł na Eventy ? Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomysł na Eventy ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Niewiem czy cos przemówi ale pomysly na eventy + nowy box

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Ville :: Propozycje-
Skocz do: