Pokemon Ville
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Łapanie legend...

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Jaciub




Liczba postów : 27
Join date : 04/02/2014

Łapanie legend... Empty
PisanieTemat: Łapanie legend...   Łapanie legend... EmptyPon Lut 10, 2014 11:33 pm

Słyszałem, że legend nie da się złapać co dla mnie i dla wielu innych graczy jest bez sensem... W 1 dzień serwa pytałem się czy można złapać legendę. Tanju powiedział, że można no to też tak wszędzie reklamowałem... Teraz okazuje się, że nie można  lol!  Mad 
Dlatego proponuję, aby był ten 0,1-0,5% na ub (czy coś takiego)
Gdyż łapanie legend przyciąga wielu graczy. Ja osobiście zagrałem dlatego, że PACC free, shiny i LEGENDY MOŻNA ŁAPAĆ!!! i zapewne inni też Wink
Także Tanju lepiej to przemyśl Wink
Powrót do góry Go down
misterkox




Liczba postów : 25
Join date : 03/02/2014

Łapanie legend... Empty
PisanieTemat: Re: Łapanie legend...   Łapanie legend... EmptyWto Lut 11, 2014 7:00 am

Legendy można łapać, są raspy ( sam znam 3 legend z pierwszej gen ) catch jest bardzo mały więc może dlatego się wydaje, że się nie da
Powrót do góry Go down
Amoss

Amoss


Liczba postów : 20
Join date : 06/02/2014

Łapanie legend... Empty
PisanieTemat: Re: Łapanie legend...   Łapanie legend... EmptyWto Lut 11, 2014 12:18 pm

misterkox jak nie wiesz to nie pisz bo się nie da rzucić w ogóle balla na legendę a co do respów to są.
Powrót do góry Go down
misterkox




Liczba postów : 25
Join date : 03/02/2014

Łapanie legend... Empty
PisanieTemat: Re: Łapanie legend...   Łapanie legend... EmptyWto Lut 11, 2014 2:18 pm

widziałem jak ktoś rzucał ...
Powrót do góry Go down
Amoss

Amoss


Liczba postów : 20
Join date : 06/02/2014

Łapanie legend... Empty
PisanieTemat: Re: Łapanie legend...   Łapanie legend... EmptyWto Lut 11, 2014 4:41 pm

to idź sobie na legendę bo na (mew i moltresa) się nie da i też nie da się rzucać balli na himtontopa.
Powrót do góry Go down
[PV]Tanju




Liczba postów : 16
Join date : 02/02/2014

Łapanie legend... Empty
PisanieTemat: Re: Łapanie legend...   Łapanie legend... EmptyWto Lut 11, 2014 7:17 pm

Narazie nie zajmowalem sie legendami. Na bierzaco naprawiam bugi utrudniajace gre. Umilac zaczne ja niedlugo. Tzn juz zaczalem ale wy jeszcze o niczym nie wiecie Very Happy Ciiii.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Łapanie legend... Empty
PisanieTemat: Re: Łapanie legend...   Łapanie legend... Empty

Powrót do góry Go down
 
Łapanie legend...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Ville :: Propozycje-
Skocz do: