Pokemon Ville
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Utrata expa po śmierci

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Jaciub




Liczba postów : 27
Join date : 04/02/2014

Utrata expa po śmierci Empty
PisanieTemat: Utrata expa po śmierci   Utrata expa po śmierci EmptyPon Lut 10, 2014 3:48 pm

Dzisiaj leciałem i zwiedzałem Sobie mapkę. Dwukrotnie padłem przez przypadek i z lvl 91 został mi 89. Jakoś to znosiłem ze 1 lvl wbiajałem po 5-7 razy. Ale dzisiaj pałka się przegła. Dość mam wbijania 1lvl kilkakrotnie tak miałbym już spokojnie 110+. Dlatego proponuję aby nie zabierało expa po śmierci, albo w bardzo małych ilościach, a nie po 60+%. ;x Strasznie to denerwujące. ;x I darować Sb teksty "To nie padaj","kupuj poty" itp...
Powrót do góry Go down
misterkox




Liczba postów : 25
Join date : 03/02/2014

Utrata expa po śmierci Empty
PisanieTemat: Re: Utrata expa po śmierci   Utrata expa po śmierci EmptyPon Lut 10, 2014 7:16 pm

Jakby nie zabierało expa to by każdy miał gdzieś czy padnie czy nie, a tak trzeba pokombinować, i gra się dłużej
Powrót do góry Go down
Jaciub




Liczba postów : 27
Join date : 04/02/2014

Utrata expa po śmierci Empty
PisanieTemat: Re: Utrata expa po śmierci   Utrata expa po śmierci EmptyWto Lut 11, 2014 10:05 pm

Tak dłuży się jak każdy lvl trzeba wbijać po 5+ razy ;x
Powrót do góry Go down
dziarnos123

dziarnos123


Liczba postów : 14
Join date : 10/02/2014
Age : 27
Skąd : Ełk

Utrata expa po śmierci Empty
PisanieTemat: Re: Utrata expa po śmierci   Utrata expa po śmierci EmptyCzw Lut 13, 2014 1:21 pm

przynajmniej mozesz sie nameczyc ... ale jak niechcesz tak padac zlap sobie clefable
Powrót do góry Go down
Jaciub




Liczba postów : 27
Join date : 04/02/2014

Utrata expa po śmierci Empty
PisanieTemat: Re: Utrata expa po śmierci   Utrata expa po śmierci EmptyCzw Lut 13, 2014 7:33 pm

Co nikomu to nie przeszkadza? ;x
Zobaczymy co będziecie gadać na wyższym lvl'u Wink
Powrót do góry Go down
bafku




Liczba postów : 3
Join date : 14/02/2014

Utrata expa po śmierci Empty
PisanieTemat: Re: Utrata expa po śmierci   Utrata expa po śmierci EmptyPią Lut 14, 2014 10:38 am

Nie, Nie Nie i jeszcze raz NIE
Dlaczego? Zeby było ciekawiej, a po za tym padniecię =zgon a zgon powinnien wiązać się ze stratą!
A tak na poważnie,to żeby milej sie grało. Chcecie wszystko łątwiej szybciej, wiecej... Ludzie czy wy naprawdę nie rozumiecie ze to sie nie opłaca? za 3-10 dni osiągniecie wszystko, i co potem? Odejdziecie bo nie macie juz co robić. Moim zdaniem expa powinno sie zmniejszyć dwukrotnie. Dlaczego zapytacie?
Zeby mozna było sie pobawić troche dłuzej, i taki mały aspekt ze na 72 lvlu biegam z pokami na 30/50 lvl
dlaczego? Bo poziom idzie tak szybko, ze ani nie idzie porządnie zarobic i coś od kogoś kupić. Albo jak ma sie niefarta to i nawet złapać Smile
Pzdr od Bafcia :*
Powrót do góry Go down
dziarnos123

dziarnos123


Liczba postów : 14
Join date : 10/02/2014
Age : 27
Skąd : Ełk

Utrata expa po śmierci Empty
PisanieTemat: Re: Utrata expa po śmierci   Utrata expa po śmierci EmptyPią Lut 14, 2014 2:21 pm

Zgadzam się z bafku .Ponieważ to będzie bez sensu ja będziesz padac nie tracąc expa Very Happy
Powrót do góry Go down
misterkox




Liczba postów : 25
Join date : 03/02/2014

Utrata expa po śmierci Empty
PisanieTemat: Re: Utrata expa po śmierci   Utrata expa po śmierci EmptyPią Lut 14, 2014 9:50 pm

Bafku dobrze pisze popieram go w 100% Wink
Powrót do góry Go down
Jaciub




Liczba postów : 27
Join date : 04/02/2014

Utrata expa po śmierci Empty
PisanieTemat: Re: Utrata expa po śmierci   Utrata expa po śmierci EmptyPią Lut 14, 2014 10:19 pm

no to ok niech zabiera te 10-20% anie po prawie 70% na 90lvl i to często nie z mojej winy bo jest albo lag albo crash i zgon i po lvl ;x to na 110lvl będzie cały lvl zabierać? a na 150 2 lvl? ;x

A zresztą wszystko jedno, bo na serwa już chyba nie wrócę... ;x Szkoda mi czasu przed kompem. A po za tym to cały dzień w piłę pykam ;)Sorry Tanju, ale od wczoraj już nie reklamuję i nie tylko dlatego, że już nie będę grał, ale 2/3 osób które wejdzie płacze, że npc nie spolszczone...
Powrót do góry Go down
bafku




Liczba postów : 3
Join date : 14/02/2014

Utrata expa po śmierci Empty
PisanieTemat: Re: Utrata expa po śmierci   Utrata expa po śmierci EmptyPią Lut 14, 2014 11:43 pm

Za przeproszeniem... Jak mnie to wkurwia, takie płaczki. Nie wrócisz? nie masz czasu przed kompem? Ale na płacz i narzekanie jakie to Twoje zycie, i ten serwer poków jest nei dobry... Naprawde godne człowieka w wieku 10-12 lat. Kimkolwiek jesteś, super ze masz zycie realne, i uprawiasz sport. Ale nikogo nie obchodzi czy wrócisz czy nie. A exp powinnien spadac, i niech spada duzo na wiekszych lvlach. Tyle ze też w swoich granicach...

A ode mnie, jeśli juz nas opuszczasz... Pa Smile
Powrót do góry Go down
basteqq




Liczba postów : 4
Join date : 24/02/2014

Utrata expa po śmierci Empty
PisanieTemat: Re: Utrata expa po śmierci   Utrata expa po śmierci EmptyPon Lut 24, 2014 1:06 pm

Jeśli nie zostało to zmienione to exp spada o 10%, a przynajmniej tak było w tibii Wink
Po zgonie tracisz 10% z całości expa, czyli jeśli masz 100 expa to spadnie 10, a jesli na ~41lvlu masz 1kk to spadnie go 100k
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Utrata expa po śmierci Empty
PisanieTemat: Re: Utrata expa po śmierci   Utrata expa po śmierci Empty

Powrót do góry Go down
 
Utrata expa po śmierci
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Ville :: Propozycje-
Skocz do: